notexist
Е тия лелки са модерни. Аз за тва си седя в къщи ;/
notexist
Ablum.bg са ми пратили съобщение за забравена парола, а аз не съм се и опитвала да влизам там откакто съм си направила регистрацията преди сто години o.O
notexist
най гадното чувство евър - да ти се схване крака!! лази ми по нервите вече ;о
notexist
Btw, Стоянка Мутафова е велика! На тия години, такава енергия на сцената... Просто велика!
notexist
This moment, We own it! Преоткрих я ^^
notexist
Оф, гледах промото за новата серия на Supernatural. Много съм тъпа.