и голяма вана, и голяма библиотека, и хамак!
вана не, ама библиотеката я взимам ;д хамак на село ;д
Хамак винаги можеш да си сложиш - в Пловдив пробихме тавана и го овиснахме от там. Виж, пространството трудно се измисля.
Тази майка е за разстрел Представи си ако има момиче, ужас
ще й заключва и циците
:о стига ма, обичам да си барам циците, тва ще е нечовешко :Д
говори ми
това изглежда болезнено. твърде.
Ха. И Рики Мартин бил гей
и мат боумър също е гей
Не че ми пречат, ама ми трябва време да свикна
и дъмбълдор е гей
@_e7 Който е чел книгите предварително знае
това е все едно да сравниш ботуш с китара
соре, не се вписваш.
ТЕНДЕНЦИИТЕ МЕ СЛЕДЯТ, А НЕ АЗ ТЯХ
тенденциите нещо изостават при тебе
еми бърз съм, защото имам пунто
рейтинга не е зле