Искам ощииииии...
не може, трябва да залязва ;р Утре пак
А пък в София е отвратително, както винаги.
Като почне най-много да вика чувам - КРАА КРАА КРАА КРАА!
аз бях толкова заспала, че чувах "в ляво, в ляво, в ляво" .. а тя беше в дясно...
ревнувам
Че не си крава ли?
Тя си знае защо
а лилявият трол отстрани?
ти още ли си влюбен в мен, няма ли да си платиш за проститутка вече и да се свършва с манията ти...
влюбен? hell no.