notexist
Оф, в тутъра ми пак са се разполитичали ;/
notexist
Изгледах и тоя филм с приятеля до края на света. Най ми хареса ролята на кучето.
notexist
А за рождения ден на мама направих палачинкова, солена торта.
notexist
Айде някой да си го купи и да го разпространи, че не ми се чака още седмица и малко ;д
http://www.amazon.com/Doctor-Who-50th-Anniversary-Special/d...RHBE
notexist
Слънчогледи, сладко от диви ягоди, калинки и кактуси.
notexist
Какво ме зяпате, планирал съм го. ;д
notexist
he knows everything about me
notexist
Да живееш в апартамент ;д