ахахах <3
не и под хром http://i.imgur.com/RjAHq.png
ех тоя хром
дава грешка с тях
пак ще пробвам
Не става, дава ми грешка: "Тези драйвери не са за тази операционна система!"
ем , ще чакаш бета или драйвер
да
малко трудно , пробвай с VmWare Worksation 8
за това ли ми седи толкова време на 0% инсталацията? А ако го инсталирам на друг дял на харда, дали ще стане?
м ще стане , но ти препоръчвам този метод > http://www.hanselman.com/blog/GuideToInstalli...dDisk.aspx
благодаря сега ще го прочета
На VmWare 8 го инсталирах и аз, мога да потвърдя че работи. ПП: Ракарай флопито като устройство за самия контейнер, това прави проблеми при инсталация на Win 8.
Zamunda
намерих го aма цял ден го търсех и не го откривах Ю:Д
ахахах <3
Sep 28 2011, 23:35