Добре Базел си изпълниха задачата! (за сега)
успех!
мерси!
сорка, не стана ама би трябвало да знаеш че залаганията убиват кефа от футбола
знам
Утре ще стискаме палци и на краката
На миналото Европейско ги бихме с 3:0 , ама сега са станали машини руснаците
Трябва да се стегнем и да ги бием. Отстраниме ли Руснаците, нещата стават някак си по лесни!
Точно! И ми се иска днес Чехия да отстранят Полша.. което малко трудно ще стане..
Не ги следя толко подробно, но се надявам да стане
искам и аз такъЗ
аз пък съм минерална вода :Д
Всеки обича да те пие, без значени от пола?
@human жбигонг.. баси попадението
без да искам го resher-нах
Добре Базел си изпълниха задачата! (за сега)
Sep 14 2011, 23:28успех!
Sep 14 2011, 23:40мерси!
Sep 14 2011, 23:42сорка, не стана ама би трябвало да знаеш че залаганията убиват кефа от футбола
Sep 14 2011, 23:44знам
Sep 14 2011, 23:44