Ив
rhea
Тюю, спират Градския вестник. Да бяха спряли другия парцал, това поне ставаше за четене в транспорта и да си постилам като вечерям пред компютъра. Ееех.
Ив
rhea
Ох, как не ми се работи. Искам да хуквам към нас. Да си напарвя асаните, да хапна и после ...хех, това е друга тема. :)
Ив
rhea
@antubis То не се забравя току така. :))))
Ив
rhea
Ужас, хорската простотия край няма. Пак някакви откачалки се правят на клоуни в тоя Мюзик Айдъл. Някаква 15годишна пее за анали и п*тки, отврат.
Ив
rhea
Безпаника са открили магазин в началото на моята улица. Сега колко дивотии ще си накупя не е истина
Ив
rhea
Здравейте. Първите няколко часа на тази трагична сряда минаха сравнително бързо. Едва чакам да стане 12 да ида на обяд,че от вчера не съм си хапвала сериозно
Ив
rhea
Ще се хвана да си почистя стаята, че е потънала в прах и мръсотия.
Ив
rhea
@georgimateev и аз хич не разбирам и грам не мога да рисувам. Затова много се впечатлих от таланта му, страхотни неща.
Ив
rhea
@georgimateev сигурно да :) той има доста вариации на псевдонима си. Ето това е новината за събитието.
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1276923
Ив
rhea
@YanaMitseva това е рисунката на тениската, ианче тя си е бяла, стандартна. Но мацката е супер. :)
Ив
1235986087467906.jpg rhea
ходих на изложбата на Насимо в петък. Страхотно беше, невероятно добри рисунки и графити. И дори си взех една тениска.
Ив
rhea
Здарвейте всички. Аз се събудих, Бих дремнала още час, но с баща ми ще ходим за торта. :)
Ив
rhea
Как да ми се ходи после. За какво ми е да си тровя нервите само. Ако щат да пишат плюсчета и минусчета за присъствие като в училище. **********
Ив
rhea
И накрая ще пусна аз един ден отпуска, за да ида на лекции и ще си увисна сама и ще съм се прецакала яко.
Ив
rhea
Ох, как се дразня на тъпия университет. Веднъж да реша д аида на лекции утре и някакви размествания, промени, това нямало да имаме.Ония не се знаело ще дойде ли
Страница: 8 9 10 11 12