rhea
Петък, 16:49 ч., Коефициент на Полезна Дейност =0, слушам музика и зяпам креативни банери.
rhea
Съждение на деня - май съм единствената жена, която не се вълнува от обувки и не притежева десетки чифта.
rhea
Ето къде ще съм в сряда вечер. Брутално метъл парти, да загреем преди концерта на Лорди.
http://estet.log.bg/article.php?article_id=20754
rhea
Успокояващото поне е ще става само за разкриване на тежки или компютърни престъпления. Но кой ще дефинира това и кой ще следи да няма злоупотреби?
rhea
Драги микроблогъри, честито ни следене от МВР.
rhea
Чудя се къдеда се помотям 1 час в обедната почивка. АКо си ям тукаи стоя на бюрото пишете ме до 14 часа полудяла от стоене на едно място.