rhea
Замислеих се как не обаичам да ми подаряват цветя. След два дни увяхват и изчезват. Предпочитам в саксия, че да мога да ги гледам и да им се радвам.
rhea
От довечера почвам курс по йога. Много се вълнувам, защото чакам финансова възможност да се запиша от има-няма 6 месеца.
rhea
Започнах да не обичам петъците. Тогава имам най-много работа отколкото през другите делнични дни.
rhea
Всъщност да си признавя Google Chrome ме кефи. Бях яко скептична, но от неволя трябваше да го сложа като 3ти браузър и ме кефи доста. лек, бърз, семпъл
rhea
Понякога ми е странно как може да се седи до 4-5 сутринта на купон. Става ми скучно по едно време само да вдигам чаша и да говоря. Нещо съм сбъркана май.
rhea
Като за петък се чувствам учудващо добре. Почти станах навреме, не закъснях, сега ако избутам и деня без сътресения ще е супер.
rhea
Хващат ме бесовете нещо. Искам да си ходя към къщи и да се отдам на час-два само за мене си. Ехх, още цял час трябва да избутам.
rhea
Пия трето кафе. Не е на добре. Ама така е, като си легнах в 2 и станах с мъки в 8:20. Почти не си спомням ставането и пътя до работа.
rhea
Хората са станали учудващо злобни и нервни. Мога само да съжалявам такава сган, която просто се държи като човешко същество.
rhea
Добро утро.Колегите ме завариха с кофти новини и сега всички сме в потрес и доста мълчаливи. Ши*ана работа.