rhea
"Ши*али се двама в чичовата слама, чичо ги заварили им го натоварил"... Оркестър Изумруд - влеико парче
http://veselba.kafence.com/bg/image/39148
rhea
Май аз съм единствения човек с блог, ходил на протеста, който няма да пише за това. Толкова се изписа и каза от вчера насам, че нямам желание да съм на хорото.
rhea
@man0l Да, супер слакди са. Особена как скърцат. Уникални.
rhea
Морала на преклонените главички все още шества у нас. Жалко, но факт. Не си остана с възрожденската поезия, а напротив...
rhea
Почти избутах сесията. Остана ми само еидн изпит,но той е чак на 26ти и имам достатъчно време да се мотая и да чета за него. Най-сетне малко релакс.
rhea
Много сладка и забавна реклама на презервативи Дюрекс.
rhea
Онлайн протеста продължава с пълни сили.
rhea
Полицаите ни изтикаха. Не разбрах само накъде се очакваше да ида повече - в Радисън, в Първа инвестиционна. Нямам думи...
rhea
разновдиности в имената на хеви метъл групите.
rhea
Надеждите на едно дете, което пораства
rhea
Организирахме се от работата да идем на протеста в обедната почивка.
rhea
Бях като балеринка на път за работа. Както си вървя и хората около мен падат като круши - туп, туп, тряс. Слава богу, че имам хубав грайфер,та не успях да падна