rhea
Айде и аз ще пусна една снимка какво виждам в момента от прозореца си. Да не видя и аз нещо. При мен като че ли е по-почистено, но тротоарите са много зле.
rhea
Ама навън не спира, че дори се засилва снега. Точно сега си мисля какъв кеф е, че не ми е нужен транспорт, за да ида на работа да се видя с приятели след час.
rhea
Изгледах един епизод на Приятели дохато обядвах и сега пак се връщам към ученето. Този път ще чета по Връзки с обществеността.
rhea
Как хубаво си вали навън. Лошото е че трябва да си нося новото якена поправка,че като се пусках по дупе по един склон и му се е отлепил джоба. Ще мръзна.
rhea
Записките на Обама по време на първото му съвещание като президент на САЩ.
rhea
Събудих се и вече си пийвам кафенцето. Много е хубаво да станеш в твоето си легло с кученцето си, което се е сгушило до теб. Идилия...
rhea
Отивам да похапна. Въпреки че ме нямаше само 2 вечери ми липсваше домашното хапване, нашите (които се сърдят че хукнах към Рила насред люта зима) и дома.
rhea
Багажа за Рила е почти готов. Остава да се добави хапването, пийването, фотоапарата, термос и два пуловера.
rhea
Интернета спи...rss-овете са ми почти празни, в свежо има по 4-5 нови свежи неща, във веселбата не са ъпдейтвани картинките от няколко дни. Нета почива....