rhea
Открих закономерност: Докато в повечето софийски квартали има проблем с бездомните кучета, Лозенец има с бездомни, мяучещи и разгонени котки.
rhea
Бързам да се изсъхна и да хуквам на работа. Снощи след концерта се прибрах към 2 и нямаше сила за хигиенни дейности. А сега няма време. Е, ще позакъснея малко.
rhea
Днес ще се разходя до УНСС, че не съм ходила в близкия месец. Да видим аккво се случва там, колегите как са (другите 6 души дето ходят на лекции) и така.
rhea
Имам си лично мое доктофонче.. Вече няма да се моля на колегите да ми дават техните. Страхотно е и много добро. Най-важната му опция се вижда на картинката.
rhea
Събудих се в 13;30. Слава богу че днес връщаме часовниците и стана 12;30, та не чувствам как съм си загубила деня.
rhea
Почивам си в къщи. Гледам тв, суша се, пийвам Нескафе експрес и след млако ще ида да уважа таратора на мама. Имам оферта за купон, но нещо ми се стои в нас.
rhea
Направих една разходка до Пловдив днес. Поснимахме се малко из стария град, хапнахме и си тръгнахме.
rhea
Ихуу, познайте кой накаца нета в БТА. Йеее. Сега съм на пресконференция, а в 14 имам още една. Супер че има нет.
rhea
Слушам Pantera - Cowboys from hell. бях забарвила колко се кефих на тая песен преди време/