rhea
Творя, творя и се чудя какво да ям, че ябълката ми само се раздразни и ми се плюска каквото и да е, но да е много.
rhea
Добро утро. Стигнах на работа, даже подраних - няма никой. Пия си кафенце и чета новини.
rhea
@man0l Миналия петък Cranberries и какви ли не други лигни. Изгадняха сериозно.
rhea
@man0l Яко беше да, но много зле напоследък музиката там. Пускат някакви шарчета дето хич не вървят на мястото. fatboy slim, cobrastyle. Аз отивам там за метъла
rhea
@man0l Нямаше група,но пуснаха няколко любими парчета на Корн, Limp Bizkit, Продиджи, Disturbed и Мерилин Менсън и не можах да се сдържа.