Ив
rhea
@man0l Не ми се получава. Сдух ми е и искам да се сгърча някъде. :(
Ив
rhea
Много гаден ден, мноого. А е едва 11 часа
Ив
rhea
@man0l Нямам. :) Не обичам да снимам по концерти, предпочитам да куфея.
Ив
rhea
@man0l zdrastii :)
Ив
rhea
И аз се размърдах вече. :) Ще си пийна кафето и потеглям към старата работа да си взема заповедта за напусканто и новата дебитна карта.
Ив
rhea
За кафе - маниаците. п.п. В момента на постване на това клипче аз пия кафе. :p
Ив
rhea
Отивам да се изкъпя докато чакам приятеля ми да ми прати неговите снимки от купона в събота. :)
Ив
rhea
Папртото за рождение ми ден беше суупер. Много и все яки подаръци, готина компания и такива неща ставаха, че после една седмица ще правим разбор.
Ив
rhea
@RMPG Опитах се, не е много сполучливо, но думите ми бягат по тази тема. :)
Ив
rhea
Опитвам се в блога си да опиша концерта на Металика снощи, да опиша всичко. Но не мога, струва ми се жалко и бедно да опишеш такава емоциа с думички.
Ив
rhea
@nasko Велико беше. Неописуемо.
Ив
rhea
@naddito 23 часа и малко свърши. :)
Ив
rhea
Откачих на Металика. Нечовешко беше. Нямам думи совен че още не мога да повярвам.
Ив
rhea
Облечена, гримирана, с всички гривни и накити на Металика, коити имам! Готова съм. Сега чакам приятеля ми да тръгне от работа и да дойде до центъра и отиваме.
Ив
rhea
Започвам да слушам поред този сетлист.
http://www.metalnews-bg.net/2008/07/setlist-metallica-23.html
Страница: 42 43 44 45 46