rhea
Много гаден ден, мноого. А е едва 11 часа
rhea
За кафе - маниаците. п.п. В момента на постване на това клипче аз пия кафе. :p
rhea
Папртото за рождение ми ден беше суупер. Много и все яки подаръци, готина компания и такива неща ставаха, че после една седмица ще правим разбор.
rhea
Опитвам се в блога си да опиша концерта на Металика снощи, да опиша всичко. Но не мога, струва ми се жалко и бедно да опишеш такава емоциа с думички.
rhea
Откачих на Металика. Нечовешко беше. Нямам думи совен че още не мога да повярвам.
rhea
Облечена, гримирана, с всички гривни и накити на Металика, коити имам! Готова съм. Сега чакам приятеля ми да тръгне от работа и да дойде до центъра и отиваме.