rhea
Измислих си чантичка. Не е хич металическа, но поне ще ми свърши работа. В екстремни условия-екстремни мерки. И един дъждобран изрових. Сега и тениската слагам.
rhea
Трябва да измисля някаква чантичка за Металика, че да взема дъждобран и някой други малки полезни неща. Че ще пукна от студ ако ме навали на стадиона.
rhea
Купих си нова книжка. Сега ще поиграя малко NFS и после сядам да се образовам и обогатявам.
rhea
След малко отивам да се видя с компания в Борисовата да му пийнем небрежно и да се видя с приятели, които няма да успеят в събота да дойдат на Бейрут-купона.
rhea
Тъкмо щях да мръдна да си взема някоя салатка и кофичка сладолед за обяд, но заваля доста сериозно.
rhea
Обади ми се брат ми. 20 мин. си говорихме. Много се зарадвах,мислех че няма да се чуем днес, защото той е във Франция и лаптопа не е с него за скайп. Кефффф.