Ив
rhea
Повече ще бъде със сигурност. Най-малкото аз не бях на Депеш, но сега отивам. :))))
Ив
rhea
Измислих си чантичка. Не е хич металическа, но поне ще ми свърши работа. В екстремни условия-екстремни мерки. И един дъждобран изрових. Сега и тениската слагам.
Ив
rhea
Дано всичко с техниката да е наред на концерта да не стане като на Антракс. :(
Ив
rhea
Трябва да измисля някаква чантичка за Металика, че да взема дъждобран и някой други малки полезни неща. Че ще пукна от студ ако ме навали на стадиона.
Ив
rhea
Купих си нова книжка. Сега ще поиграя малко NFS и после сядам да се образовам и обогатявам.
Ив
rhea
Рождения ден мина. Остават Металика и празнуването на рождения ден. :) Чудя се кое чакам с по-голямо натърпение. :)
Ив
rhea
След малко отивам да се видя с компания в Борисовата да му пийнем небрежно и да се видя с приятели, които няма да успеят в събота да дойдат на Бейрут-купона.
Ив
rhea
@GeorgeSG Мерси много :)
Ив
rhea
@deutschi Благодаря ти :)
Ив
rhea
Тъкмо щях да мръдна да си взема някоя салатка и кофичка сладолед за обяд, но заваля доста сериозно.
Ив
rhea
Обади ми се брат ми. 20 мин. си говорихме. Много се зарадвах,мислех че няма да се чуем днес, защото той е във Франция и лаптопа не е с него за скайп. Кефффф.
Ив
rhea
@man0l Мерси :)))
Ив
1216798965284748.jpg rhea
Честит ми рожден ден.
Ив
rhea
Утре имам рожден ден. Но ще е обикновен ден, партито ще е в събота. :)
Ив
rhea
Усмихнете се хора :))) ВИжте колко готин сайт.
http://emailfromgrandma.com/tag/pets/
Страница: 43 44 45 46 47