rhea
Време е да с еоправям, че ще закъснея за бирата в Борисовата. Но сега с това странно време - ще вали ли, ще е жега ли, студ ли. Шашава работа.
rhea
@man0l О даа. Смао дето вече не ми е толкова дълга косата на метълясвам. На концерта на Мейдън пласкях всичко живо около мен с косми
rhea
Ох, стана ми епично нещо.
rhea
@man0l Според мен има. Всяка субкултура която обвързана с музика носи някакво масово поведение, виждане и нагалси при повечето хора
rhea
@n3mo Добре, мерси. Ще я прослушам.