Ив
rhea
@RMPG И аз искам такова за блога, но незнам как. :(
Ив
rhea
Време е да с еоправям, че ще закъснея за бирата в Борисовата. Но сега с това странно време - ще вали ли, ще е жега ли, студ ли. Шашава работа.
Ив
rhea
@RMPG Хахаха, опасничко си е да. Пък и с тия сексуални трансформации става игра на руска рулетка.
Ив
rhea
@RMPG Разбирам напълно. Моите метъли са все чистички и къпани, само леко са брадясали. :) Но това е секси
Ив
rhea
@RMPG Това и аз не го разбирам. И много се нервирам като някой седне да ми обяснява че всички сме били такива. Баси предразсъдъците имат тия хора...
Ив
rhea
@man0l ако ще идваш с сф да прайм метъл парти - гола глава, че няма да те пуснат. :))))
Ив
rhea
@man0l О даа. Смао дето вече не ми е толкова дълга косата на метълясвам. На концерта на Мейдън пласкях всичко живо около мен с косми
Ив
rhea
Ох, стана ми епично нещо.
Ив
rhea
@man0l Според мен има. Всяка субкултура която обвързана с музика носи някакво масово поведение, виждане и нагалси при повечето хора
Ив
rhea
@RMPG да, като хора, характери, виждания за света и всичко останало. (ох, почнах на себе си да пиша, изкуках вече съвсем)
Ив
rhea
@n3mo, @rhea да, като хора, характери, виждания за света и всичко останало
Ив
rhea
@RMPG тцъ, тцъ, тцъ... възмутително. :)))))))
Ив
rhea
@RMPG Аз я харесвам много и заради самия стил на взаимоотношения. Най-готините хора в живота ми са рокаджии и метъли. Странно е, но има нещо по-така
Ив
rhea
@n3mo Добре, мерси. Ще я прослушам.
Ив
rhea
@RMPG Нищо, има време да навлезеш :) Никога не е късно
Страница: 45 46 47 48 49