rhea
Тюю, спират Градския вестник. Да бяха спряли другия парцал, това поне ставаше за четене в транспорта и да си постилам като вечерям пред компютъра. Ееех.
rhea
Ужас, хорската простотия край няма. Пак някакви откачалки се правят на клоуни в тоя Мюзик Айдъл. Някаква 15годишна пее за анали и п*тки, отврат.
rhea
Безпаника са открили магазин в началото на моята улица. Сега колко дивотии ще си накупя не е истина
rhea
Здравейте. Първите няколко часа на тази трагична сряда минаха сравнително бързо. Едва чакам да стане 12 да ида на обяд,че от вчера не съм си хапвала сериозно
rhea
Ще се хвана да си почистя стаята, че е потънала в прах и мръсотия.
rhea
ходих на изложбата на Насимо в петък. Страхотно беше, невероятно добри рисунки и графити. И дори си взех една тениска.
rhea
Как да ми се ходи после. За какво ми е да си тровя нервите само. Ако щат да пишат плюсчета и минусчета за присъствие като в училище. **********
rhea
И накрая ще пусна аз един ден отпуска, за да ида на лекции и ще си увисна сама и ще съм се прецакала яко.
rhea
Ох, как се дразня на тъпия университет. Веднъж да реша д аида на лекции утре и някакви размествания, промени, това нямало да имаме.Ония не се знаело ще дойде ли