rhea
Може ли Диема да се гледа онлайн? Че имало някакъв много як мач, а баща ми е на работа и му се гледа.
rhea
А как ми се пушииии.....Но няма, ще съм хард и ще ги спра. няма да се поддам на тази краста.
rhea
Ох, да ходя ли на Soulfly или да не ходя. На аванта е билета, ама не са ми толкоз на сърце .
rhea
Милко Калайджиев с Вип бардър. Тия луди ли са???? Не мога да повярвам що за щуротия - ама докато има будали да пращат смс-и ще има и такива предавания.
rhea
Днес ще работя толкова, колкото да не заспя. Кой си мисли че като се отработва някой ще свърши нещо повече от това да с ебори да не заспи??
rhea
Ще трябва да почна да си нося от вкъщи хапване на работа. Писна ми по заведения, сандвичи, дюнер и т.н. По-добре home сандвич да си направя.
rhea
Днес е много ужасен петък. Уж е последният ден на седмицата, но не мога да му се зарадвам, защото и утре съм на работа. А съм толкова скапана вече.
rhea
Е, сега ако бате Бойко каже, че го е изненадал снега вече ще му повярвам. Вчера беше близо 14 градуса, днес мокър сняг. Луда работа.
rhea
Не мога да си намеря читави кецове. Искам нормален размер, без розови черепчета, електриково жълто или зелено и да са велурени. Явно имам много претенции.
rhea
Снимката е правена на паркинга на пазар "Илиенци".
rhea
Казах на шефовете, че трябва да изляза по-рано за Лорди и сега само убивам часовете до метълията.