Ив
rhea
@h4ckY какво бръснене? нещо не го схванах това
Ив
rhea
Ох кеф, още един час и се прибирам в нас да си чета книжка, гледам "Приятели" и да си почивам. :)
Ив
rhea
@unleashed има големи глупости. не претендирам че съм спец, но като седнеш да превеждаш- малко мизъл вкарай.има ужасни глупости по слух писани
Ив
rhea
Кой ли е решил, че junkey се превежда джанки в субовете на Рокенрола??? Чудно ми е как не му е нпаравило впечатление че може да не е това превода.
Ив
rhea
Имаме нова дизайнерка. Следмалко ще се запознаваме с нея. :)
Ив
rhea
Напоследък сънувам много странни неща. Не би трябвало, не е редно, не е нормалрно дори и нямам и най-малко обяснение за това....
Ив
rhea
Кафенце и бананче - разсънването започва. Днес не исках да се успивами се надигнах в 10 и 30. След това ме чака обилна закуска и почивка.
Ив
rhea
Влизам да ситегля едно къпане. Ще ми дойде много добре и ще ме освежи за хубавата събота. :)
Ив
rhea
@cruzz16 Страхотни бяха. Те миналата година идваха дори два пъти. През пролетта и на 29 декември.Умрях си от кеф.:)
Ив
rhea
Лека полека почвам да се събуждам. Имам усещането,че в събота си наваксвам за ранното ставане през седмицата.
Ив
rhea
@cruzz16 Много е яка тая песен. Едно от любимите ми техни. Ти беше ли на концерта им в София?
Ив
rhea
Велик социалистически лаф: "Всеки набран домат – кабърче в леглото на Кенеди." Култово
Ив
rhea
Хапнах една ябълка за закуска. Реших да го давам малко по-здравословно, че ми трябват витаминчета. Не може на млади години в 23 часа да ми се доспива зверски.
Ив
rhea
@naddito те Пиксар нарочно го правят. Още в играта на играчките има Уолита. В повечето има филми има скрити образи на герои от други филми.Заигравка си правят
Ив
rhea
Специален поздрав. Песента е идеална за времето навън. Stratovarius - 4000 rainy nights
Страница: 12 13 14 15 16