Ив
rhea
Разглеждам си рийдъра в favit.bg. Изглежда супер. Най-много ми допада, че за да видя целия текст на статията не трябва да зарежда цялата страница.
Ив
rhea
ДОмъкнах 2 топа хартия за принтиране. Сега ръцете ми треперят
Ив
rhea
Кафето от машината ни хич не го бива. Трябва да разуча къде наоколо правят хубаво сгодно кафенце.
Ив
rhea
Дотътрих се на работа с малко закъснение, но градския транспорт е виновен. Бях отвикнала да го ползвам, ама днес нямаше как.
Ив
rhea
Алелуя - Openoffice се свали. :) Доживях. Сега чакам всеки момент да тръгнем с колегите на обяд, че почвам да огладнявам вече.
Ив
rhea
Новият Crank изглежда забавен. То е ясно, че като сюжет не е нещо кой знае какво, но пък ще бъде готин според мен. А и съм фенка на Jason Statham.
Ив
rhea
Ееее, как 142мб ще ги свалям 2 часа. Баси нета, това не е нормално.
Ив
rhea
Свалям си Open office да си го имам. Вбесява ме ексела, а и имам едно .ods което не се отваря с Офис.
Ив
rhea
@mila Горкият вожд. Поне написа ли курсовата?
Ив
rhea
@Mihaelina Естествено така е, но понякога нямаш голям избор. ;)
Ив
rhea
@Mihaelina за съжаление не всеки може да си остане у дома. Тая година ми се наложи да ходя на изпити болна + бях първи ден на работа. Не мога да не ида. :)
Ив
rhea
Започна конкурса "Лицата на света" - да покажеш всичко това ,което ти е направило впечатление по света + готини награди.
http://www.actualno.com/app.php?act=upload
Ив
rhea
Нещо почва да ми доскучава. Разгледах всички сайтове, които редовно отварям, прочетох си рийдъра, всичко.
Ив
rhea
Нещо мозилата се сбъгваше тук-таме и си сложих Flock - the social web browser. Него си го държа резерва.
Ив
rhea
Много ме кефи новият сайт на дневник. Разбират си от работата и наистина ги бива. Евала.
Страница: 14 15 16 17 18