Ив
1231075133575032.jpg rhea
Айде и аз ще пусна една снимка какво виждам в момента от прозореца си. Да не видя и аз нещо. При мен като че ли е по-почистено, но тротоарите са много зле.
Ив
rhea
Ама навън не спира, че дори се засилва снега. Точно сега си мисля какъв кеф е, че не ми е нужен транспорт, за да ида на работа да се видя с приятели след час.
Ив
rhea
Изгледах един епизод на Приятели дохато обядвах и сега пак се връщам към ученето. Този път ще чета по Връзки с обществеността.
Ив
rhea
Как хубаво си вали навън. Лошото е че трябва да си нося новото якена поправка,че като се пусках по дупе по един склон и му се е отлепил джоба. Ще мръзна.
Ив
1230995976218561.gif rhea
Записките на Обама по време на първото му съвещание като президент на САЩ.
Ив
rhea
Най-готините места за спане - според котките. Или - как се спи къде ли не. :)
http://hellishhumor.com/cool-pictures/cool-places-to-sleep-...html
Ив
rhea
Събудих се и вече си пийвам кафенцето. Много е хубаво да станеш в твоето си легло с кученцето си, което се е сгушило до теб. Идилия...
Ив
rhea
Отивам да похапна. Въпреки че ме нямаше само 2 вечери ми липсваше домашното хапване, нашите (които се сърдят че хукнах към Рила насред люта зима) и дома.
Ив
rhea
@antubis Вярно да, пообъркала съм се. :)))
Ив
rhea
За много години на всички. ПОжелавам все така весели, усмихнати и споделящи в 120 символа и през 2009-та. :)
Ив
rhea
Върнах се от Рила. беше страхотно. Невероятна красота, студ и веселба. :)))
Ив
rhea
Рила, идвамеее :)) Готова и облечена, чакам да ме вземат. Весело посрещане и ще се видим догодина.
Ив
rhea
Багажа за Рила е почти готов. Остава да се добави хапването, пийването, фотоапарата, термос и два пуловера.
Ив
rhea
Загрявам за довечера - Jaya the cat. Супер големи веселяци. Поздравче с вечния хит "Hello hangover". :)))
Ив
rhea
Интернета спи...rss-овете са ми почти празни, в свежо има по 4-5 нови свежи неща, във веселбата не са ъпдейтвани картинките от няколко дни. Нета почива....
Страница: 19 20 21 22 23