Ив
rhea
"Ши*али се двама в чичовата слама, чичо ги заварили им го натоварил"... Оркестър Изумруд - влеико парче
http://veselba.kafence.com/bg/image/39148
Ив
rhea
Май аз съм единствения човек с блог, ходил на протеста, който няма да пише за това. Толкова се изписа и каза от вчера насам, че нямам желание да съм на хорото.
Ив
rhea
@man0l Да, супер слакди са. Особена как скърцат. Уникални.
Ив
rhea
Морала на преклонените главички все още шества у нас. Жалко, но факт. Не си остана с възрожденската поезия, а напротив...
Ив
rhea
Почти избутах сесията. Остана ми само еидн изпит,но той е чак на 26ти и имам достатъчно време да се мотая и да чета за него. Най-сетне малко релакс.
Ив
rhea
Много сладка и забавна реклама на презервативи Дюрекс.
Ив
rhea
@voic4e Това всички го знаем. По-скоро аз отидох там, за да не си мислят тия шушумиги отвътре, че не се усещаме и сме такива балами.
Ив
rhea
@voic4e Не така сега. Какво, мислиш че съм отишла да се бия ли???
Ив
1231938808173756.jpg rhea
Онлайн протеста продължава с пълни сили.
Ив
1231937833171988.jpg rhea
Полицаите ни изтикаха. Не разбрах само накъде се очакваше да ида повече - в Радисън, в Първа инвестиционна. Нямам думи...
Ив
rhea
@Soul4o не, само това е. така си я сейвнах. :)
Ив
1231922051330046.jpg rhea
разновдиности в имената на хеви метъл групите.
Ив
1231920729602434.jpg rhea
Надеждите на едно дете, което пораства
Ив
rhea
Организирахме се от работата да идем на протеста в обедната почивка.
Ив
rhea
Бях като балеринка на път за работа. Както си вървя и хората около мен падат като круши - туп, туп, тряс. Слава богу, че имам хубав грайфер,та не успях да падна
Страница: 17 18 19 20 21