rups
Никой никаква работа не ще да свърши! Всеки чака някой друг да дойде и да го организира! Само празници им дай..
rups
Да пийна ли една биричка или да не пийна. Тази Heiniken бутилка.. как може да е толкова красива и съблазнителна..
rups
Ahahahhahahaha, egati smehoriqta, kakvo oskvernqvane na hubavata pesen, pone e smeshno (rofl)
rups
'Somewhere' беше мн хубав филм, отдавна не бях гледала такъв
rups
Това със СУ пак ще е май "всяко чудо за 3 дни", сигурно още в понеделник МС ще завърти някаква далавера, СУ ще се израдват и всички ще се разотидат доволни
rups
FireFox 4 и Opera - открийте 10-те разлики..