rups
Стига с тоя студ и сняг деее, егати :S
rups
Каква сладка функция в Убубту - като посочиш някой трак с пойнтъра веднага ти го плейва, много лесно и удобно за прослушване
rups
kak moje horata da slushat radio Energy, egati typoto radio..puskat DJ Bobo
rups
@Method-X току-що се пише с тиренце, а не както сте го написали, моля поправете го
rups
Гледа ми се някакъв филм, ама цели два часа.. :/
rups
@Method-X пробвам дали ми работи @
rups
Сега откъде да си намеря стария аватар, за да си го сложа пак и да разкарам картинката на този мъж с кофти вкус за дрехи и прическа..
rups
Къде по дяволите са ми всички постове от потока??
rups
Така се надявах, че днес ще си легна преди 12, но не! Разбира се..