rups
Офф тези Pendulum обаче са си едно си баба знае, едно си баба бае.. никакво развитие..
rups
rupsie doesn't share food! and drinks! gr gr gr >:|
rups
Този Sonisphere Festival няма ли го и в САЩ, че толкова ни завиждат за него? То не че има за какво, ама това е отделен въпрос..
rups
Ох, въобще не съм "трупала с години" желанието да гледам Metallica, Rammstein и тнт на живо, какво ме занимават цяла сутрин с тези глупости
rups
Оффф егати тъпото. Нали атрибутите на таговете оувъррайтват стила, дефиниран за съответния таг!!!!!!!! Защо при мен не се получава така!