rups
Rihanna е много "красива" ... и "талантлива"
rups
Това е може би най-извратения сайт, който съм виждала някога
http://www.sketchybunnies.com/
rups
Ех, толкова е тъпо в днешно време, яките неща могат да се изровят отвсякъде, не е като преди, когато се намираха от супер забитите места и бяха толкова ценни...
rups
А не не не не, току що изгледах някакъв клип на Timbaland - If we ever meet again, леле ще падна от дивана от смях, егати долнопробното видео хахахах
rups
Леле, баунти и кафе.. ммм страхотно
rups
Защо у нас няма KitKat Banana?
rups
Новият чипс Chio Chakalaka е просто отвратителен! Никой вкъщи не го поглежда