_e7
Какво се промени в животите ви през последните 10 години, което имаше най-голям отзвук? Аз съм си същият келеш, но карам баси яката кола (беше ми нещо като мечт
ZzZaPyr
Едно такова носталгично ми стана и се сетих за вас. По-здрав
mitternacht
Ако само си представите колко любов и приятелства се зародиха тук. Ние никога няма да се забравим.
mitternacht
Тук е красиво място. Мисли тъй тихо застинали във времето, като в кехлибар. Място за съзерцание и носталгия. Място за щастие и обич.
bgdn
Приятно съм изненадан от голямата просветеност на българите относно имунологията, вирусологията, микробиологията и генетиката.
bgdn
"В политиката няма случайни работи, ако има то можем да се обзаложим, че някой го е пожелал" Ф. Д. Рузвелт
notexist
Ей хора, 2020 година е. Остаряхме.
aviatrix
Не разбирам жените, които си купуват чанти за 500 лева.
До сега не съм чул мъж да каже:
- Тая колко е зле, ама ква чанта има, бате !
bgdn
"Компютърът никога няма да смени човека"
Канибал от Папуа - Нова Гвинея
bgdn
Цюрих. Мъж влиза в швейцарска банка, с огромен черен сак, приближава се до касиера и прошепва:
– Нося два милиона долара в брой и искам да ги внеса.
aviatrix
poor man air conditioning: бутилка ледена вода в краката... може и каса бира
Ти се ебаваш ама моя снимка е на корица на книга
May 08 2026, 12:25pics or it didn't happen
May 08 2026, 16:51Не ми плащат за royalties, нито за реклама.
May 09 2026, 21:25Once Келеш, always Келеш
May 20 2026, 22:08Гроздето е кисело, а? Никога няма да те приемем в гилдията.
Jun 23 2026, 13:02