Bobdweller
Новият Twin Peaks започна бавно и сякаш нямаше мн общо с предните сезони, но с времето доказа точно обратното. Навързаха мн неща и пак завършиха на cliffhanger.
hurmaqny
Няма открити. Няма открити.
bgdn
"Той е бил сигурен, че след като лимоновият сок може да се използва като невидимо мастило, то тогава лицето му няма да се вижда от камерите"
http://nauka.offnews.bg/news/Skeptik_3/Efektat-na-Daning-Kriuger-ili-...html
bgdn
Не се отчайвайте. „Няма нищо по-страшно от отчаянието. То е най-лошата болест. Няма цяр за него - то разяжда отвътре“, казвала Ванга.
aviatrix
добре, че стана понеделник, иначе нямаше да оцелея вкъщи без климатик :/
dandelion
Колко бихте платили в България за БМВ х5, 2011 със 120,00км? Искам да съпоставя цените с Дубай.
mitternacht
Докато се къпех си мислех, че с тия душ кабинки сексът под душа (в тях) сигурно няма да е възможен. То и без това, не съм го пробвал, но като ми разказват съдя,
_e7
все още нямам гей флага във фейсбук! Ура!
eddy
държавни изпити = 0% енергия, ама сигурно ще съм любимата д-р на децата :о
_e7
здр сеота, имам въпрос към вас - каква урл структура е най-добра за блог? site.com/ime-na-statia, site.com/2017/06/ime-na-statia, blog.site.com/...
Не съм гледал сериала, но много як постер
Sep 05 2017, 20:16Сериала е още по-як.
Sep 05 2017, 21:08@Bobdweller s3 в същия стил ли е сниман като s1 & 2
Sep 05 2017, 21:11Абсолютно, но действието се развива доста по-мудно от предните два сезона, поне до известно време.
Sep 05 2017, 21:32Мен това ме отблъсна малко първоначално, но всичко се навързва много добре после и payoff е... абе, гледай. Ако си фен на предните два сезоне, ще ти хареса.
Sep 05 2017, 21:33