tsonchev
Защо цените на билетите за webit са толкова високи :о
blacksnoopy
Този уикенд успях да наваксам с малко филми: Scent of a Woman (1992), Armageddon (1998), Doctor Strange (2016), Thor: Ragnarok (2017)
bgdn
Най мразя да ми дават акъл хора които нямат
nemesys
Според вас има ли полза от курсовете в софт уни или телерик или може и без тях?
_e7
ддз, аз ако бях на мое място, нямаше да се следя
dandelion
Хора, не знам. Питам ви за познати които искат да работят в Дубай за около заплата 4-5к лева и вече повече от седмица никой не отговаря.
_e7
Най-обичам, когато в новинарските сайтове пише за "Как да си направим непробиваема парола"
https://dariknews.bg/novini/sviat/kak-da-si-napravim-neprobivaema-par...5891
tsonchev
този сайт дали е истински, или е някакъв снифър за карти и банкови сметки ?
http://cumpuerstore.com/
@aviatrix фааааааккккк брааааат
Feb 21 2018, 09:54всъщност ценното на този конф е нетуоркинга... но летвата е доста висока!
Feb 22 2018, 14:02@bgdn, точно, дори да платиш макс цената за билет, ако намериш правилен бизнес партньор или инвеститор тия пари си ги избил многократно
Feb 22 2018, 16:45това имам на предвид... но все пак трябва да си си подготвил домашното преди това
Feb 23 2018, 02:06о, определено, иначе няма как да стане
Feb 23 2018, 10:51