guuChan
Днес стана 1 година, откакто живеем със Заек. За жалост Свиня умря (а беше подаръкът, който аз получих), но да се радваме, че Заек е с нас и все още има кабели.
ZzZaPyr
Потвърдих присъствието си и на SEO конференцията ;D Тази година изглежда ще присъствам на доста уеб събития и ще се запозная с доста хора ;D
don-Martini
Aaa!Няма друг майстор като майстор Зоран! Такваз пържола не бях ял от сбора през 1998 година! Яко прасенце беше, шест човека го събаряхме.
don-Martini
Петък 13-ти, февруари месец, невисокосна година. Значи следващия месец пак ще е 13-ти петък.
leonartis
Миналата година полицията е регистрирала, но скрила от медиите (обществеността) 36 от общо 46 извършени грабежа. Това ли е медийната политика на МВР?