KOx2
Рррр ... боли ме главата, а имам толкова тревоги по които да мисля ... искам да прескоча 1 година напреде във времето, само 1 година ...
eyankulov
абе 123 да не би да стана на 1 година или аз се заблуждавам?
stefcho
@elle, верно ли година мина. леле, пък аз си мисля, как ше минат три месеца, пък не усещам годините ..
venom
Абе защо всичко живо всяка година преди свети валентин си търси половинка ? К'во толкова ще спечелят ? Да не би да спечелят 6-ца от тотото ??? Искам обяснение !
Forsi
EA Games миналата година бяха много зле.Тази година започнаха добре(Mirror's Edge) и пак тръгнаха(малко) на долу(Burnout Paradise). Какво да очаквам за нататък?
Angelo
Добре, че играя 2 пъти в годината на тази конзола, иначе щях да съм супер геймър като брат ми хахахаха