Търсене на постове: #Година

Владимир Комаров
Hamaelleon
@nickname778 : да, още някоя и друга година ще сме (съм) тук.. не знам де ги тия работодатели, ама аз търся нормален от октомври насам.. и курец..
Мартин
don-Martini
@ladyjoana, 14 февруари е в събота, осми март е след две седмици... Какво цвете без повод по това време на годината?! Лятно време чак...
KOx2
Рррр ... боли ме главата, а имам толкова тревоги по които да мисля ... искам да прескоча 1 година напреде във времето, само 1 година ...
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
абе 123 да не би да стана на 1 година или аз се заблуждавам?
Георги
nickname778
@man0l :) въпреки всичко за една година си написал 8250 поста - постижение достойно за уважение :)
Георги
nickname778
ЧРД на доброто, вече старо едно23 :D За една година сме написали 171563 поста или 470 на ден - добри сме а ?
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@Nick - И какви са впечатленията една година по-късно? Някаква статистика може ли да представите?
stefcho
stefcho
@elle, верно ли година мина. леле, пък аз си мисля, как ше минат три месеца, пък не усещам годините ..
Вангел Стоев
venom
Абе защо всичко живо всяка година преди свети валентин си търси половинка ? К'во толкова ще спечелят ? Да не би да спечелят 6-ца от тотото ??? Искам обяснение !
Светозар Георгиев
voic4e
@kypidoncheto Харесва ли ти да си влюбена? :) Аз просто не обичам да празнувам този празник (май само тази година е така :D )
Светозар Георгиев
voic4e
@unleashed Аз преди година и нещо слушах Йохан Себастиан Щраус (нали не греша)? Но вече не ме кефи. Обаче за сметка на това ме кефи Demis Rousos
Георги Матеев
georgimateev
@NjoYko че то т'ва май поне от 2 години не работи? Или са го пуснали пак? Аз не следя от около година въобще..
Дацко Маринов
NjoYko
Регистрирах сайта в Dmoz, да се надявам, че до 1 година ще го одобрят :D
Георги Костадинов
Forsi
EA Games миналата година бяха много зле.Тази година започнаха добре(Mirror's Edge) и пак тръгнаха(малко) на долу(Burnout Paradise). Какво да очаквам за нататък?
Angelo
Добре, че играя 2 пъти в годината на тази конзола, иначе щях да съм супер геймър като брат ми хахахаха
Страница: 206 207 208 209 210

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата