Търсене на постове: #Година

KOx2
@Rx-Ende хъ, и лампата съм хванал ... ми и аз от там я взех, от Русе, година и нещо си бачка ... но не 24 часа онлайн ... май за това
yordanoff
Вбесен съпруг се втурва вкъщи и крясва на жена си: - Нещастнице, знам всичко! - Всичко? Кажи ми тогава през коя година е умрял Александър Велики!?
BuKToP
@Nick, дано му провърви... от преди година имахме такава идея... дори купихме домейна фактура.бг, но така и не сме го почнали :)
Цветелин Павлов
sentinel
@Dr1nata - ич не ми се оплаквай! Поне разполагаш с времето си..! :( Но си прав, че годината почва куцо... или странно ... или де да знам...
http://dr1nata.edno23.com/view/post:159646
Drъnata
Dr1nata
Още един петък, в който няма да се напия ;( Много кофти почва годината
---------
NetCutter
@aviatrix така е. Аз затуй преди около година си взех нископрофилна, че старата с ръбестите клавиши ми разсипваше и така съмнителната физиономия :D
Александър
1232719087457673.jpg kamburoff
:D Ловния ми трофей след последния ни излед в гората. сега търся местенца за тази цел през тази година. някой някакви идеи?
Леприкон
ZzZaPyr
По 25 часа на ден съм свестен, по 8 дни седмично съм свестен, по 5 седмици на месец съм свестен, по 13 месеца в годината съм свестен :D
Вангел Стоев
venom
@Intel абе незнам, от както е почнала тая година с к'вото и да се захвана все се провалям...дали просто е лош късмет или съм станал ебати каръка, не ми се мисли
Вангел Стоев
venom
Оф защо напоследък животът не ми върви ? Защо с всичко което реша да правя се провалям ? Тази година нещо не ми върви ;(
Теодор Георгиев
tedo92
Веднъж на вискосна година ще поискам да прочета нещо по математика и книгите ми ще бъдат забутани в гъза на географията! Нама да се разберем така...
Ив
rhea
@Mihaelina за съжаление не всеки може да си остане у дома. Тая година ми се наложи да ходя на изпити болна + бях първи ден на работа. Не мога да не ида. :)
Вангел Стоев
venom
Някой може ли да ми даде кратко и ясно обяснение защо животът ми от миналата година е пълен провал ?!
Дацко Маринов
NjoYko
Абе чух за Москвич Алеко 2001 година ама нещо не мога намеря инфо в гоогле.. някой да има нещо по темата ?
Никола Павлов
Nick
Днес си прайхме тиймбилдинг в офиса с парцали, препарати и прахосмукачки. Изхвърлихме няколко тона прахоляр и боклуци. Така е, кат се чисти два пъти в годината.
Страница: 209 210 211 212 213

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата