@GeorgeSG незнам аз.. догодина може и на програмиране да се пробвам.. но едва ли ще се представя добре.. ИТ най-добре сега март ще има в Монтата състезание..
@Qlamoff стига глупости вие двамата с @h4ckY кой какви права ще отстоява... дръжки догодина ще се хвърли за кръста човека. а ние жените? като не можем?а?