Neizi
Понеделник - дали както тръгне деня, тъй ще е и годината или ще се отрази само на седмицата! Мдаа ... искам да си остана у дома на топло под юргана, на дивана!
Neizi
За много години, или както казват колеги - за много новини и тая година! Почна се, пътища проходими, студ в офиса - климатика си прави оглушки ... тъй ще е ...!
sentinel
Седмица #2... Тази година започва от втора седмица...
amigo
Пф фифа не бях играл от година сигурно
novinabg
Какъв спад в посещенията навсякъде в нета около новата година.Просто се изумявам ,честно :d