Търсене на постове: #Година

Petya
Principessa
@Qlamoff това е тъпо :( не би трябвало да има възрастово ограничение :Р хах а аз чак сега виждам, че си на 13 :) е... догодина стискам палци да хванеш кръста ;)
Йордан
Qlamoff
@Principessa не :D Искам да ходя за кръста да се хвърля, но трябва да имам 14 :/ До година ще ида =]
Александър
kamburoff
Честит Имен Ден Именници! Всичко Най Най За Новата Година! // и все пак моето име е по-Величественно :D :P
The Bot
bot23
[bgblogs] Новата година на един блог ентусиаст (via Blog) http://tinyurl.com/6wmv5g
Георги
nickname778
@elle не е на хубаво това, щом в началото на годината ти се работи.... не се знае на края какви ли чудеса от героизъм ще правиш :)
Светослав Бляхов
sblyahoff
Здрвейте всички! Ето, че след ужасно много време, отново съм тук и ви честитя Новата година! Ууу, иейеааа :D
Незабравка Кирова-Христова
Neizi
Понеделник - дали както тръгне деня, тъй ще е и годината или ще се отрази само на седмицата! Мдаа ... искам да си остана у дома на топло под юргана, на дивана!
Незабравка Кирова-Христова
1231143184687087.jpg Neizi
За много години, или както казват колеги - за много новини и тая година! Почна се, пътища проходими, студ в офиса - климатика си прави оглушки ... тъй ще е ...!
Цветелин Павлов
sentinel
Седмица #2... Тази година започва от втора седмица...
Йоана Николова
ladyjoana
лека нощ на всички :) сладки сънища :) и успешно започване на даскалъка.. за новата година :)
Стоян Николов
amigo
Пф фифа не бях играл от година сигурно
Николай
novinabg
Какъв спад в посещенията навсякъде в нета около новата година.Просто се изумявам ,честно :d
Йоана Николова
ladyjoana
благодаря ви за отношението по въпроса ми :) ценни неща научих.. и спечелих спора :) как прекарахте новата година? :)
Лидия
LiDSoN
@voic4e Как прекара нова година ? :)
Светозар Георгиев
voic4e
@Joshua1985 Преди година струваха около 25 лв. Басът не е лош съгласно моите критерии
Страница: 212 213 214 215 216

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата