Хаха! Класната ме изгони от час, за да ходя да се преоблека, защото бях много мокър. Има как, тъй като 10-15 момичета ми направиха засада голямото междучасие
@Paola аз гледам Ерика от 1 ноември и преди това нищо не знаех,не че сега знам... важно е винаги да има вода защото малките животинчета се обезводняват бързо
@Mality в колеж съм да, ама след това (може би) ще продължа в НБУ, защото от колежа ми предоставят възможност. въпроса е дали искам да дам 2000лв на месец