Търсене на постове: #Защото

Дидо
Miraculous
Хаха! Класната ме изгони от час, за да ходя да се преоблека, защото бях много мокър. :D Има как, тъй като 10-15 момичета ми направиха засада голямото междучасие
Георги Цветанов
t0m3kk
@alish не, не, не и пак не! аз за да споделя радоста си с теб, защото при теб няма сняг (мечка)...
Георги Цветанов
t0m3kk
@alish защото снегът иска първо Али да го заслужи и тогава да завали при нея :D
patblansh
@Paola аз гледам Ерика от 1 ноември и преди това нищо не знаех,не че сега знам... важно е винаги да има вода защото малките животинчета се обезводняват бързо
Иван Савков
sandprince
@yuliyan странно, защото при мен няма такива проблеми...
Йорданка
tenderlilac
@schizophrenia мушице, не си обиждай очите, защото по тоя начин обиждаш и моите! ;d;d
Георги Динков
gogata2427
@t0m3kk Те попринцип по-пробилите провайдъри(ако мога така да се изразя) ще ти откажат,защото това е нелегална информация..
rups
@ZzZaPyr Защото вчера е починал Крикор Азарян
Иван Савков
sandprince
@Mality в колеж съм да, ама след това (може би) ще продължа в НБУ, защото от колежа ми предоставят възможност. въпроса е дали искам да дам 2000лв на месец
Георги Цветанов
t0m3kk
@svetoslav за мозилата ли говорим ?! защото ако е за нея, до сега не съм имал някакви голями проблеми освен едни крашвания при embed на .pls файлове
Peter Nikolow
bgdn
Гърция е страната, която издигна максимата "има лъжи, по-големи лъжи и статистика" до съвсем ново ниво. Защото нас все още ни е нямало в ЕС.
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince Аз два дена по-късно научих, защото принципно си го чета през RSS :)
Светослав Стоянов
svetoslav
@alex95 знам, но нещо по ме кефи mint може би защото тва беше първата дистрибуция която си сложих :)
Страница: 175 176 177 178 179

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата