t0m3kk
@mkBooOO точно за това влизам в болница... за да извадят гнойта, защото имам пълно засенчване от дясната страна на синосите... прави се с пунктура :]
acnapyx
Защо роклята на булката е бяла? Защото това е стандартния цвят на новата битова техника. #простотии
t0m3kk
...сменят в понеделник, защото тогава ще ми излязат изследванията, просто перфектно... тея хора не ме питат имам ли пари, нямам ли... само викат "ДАЙ"...