Търсене на постове: #Защото

Преслав Панайотов
pisio
@axeny Момичето което е слезнало , с кошницата ли е слезнало или е я е оставило, защото и е писало от котките ?
Mr.Savvy
savvy
@sandprince да рядко има нещо ново, но това е защото просто не знам какво да пиша че да е полезно и актуално.Ти защо не се запишеш в играта "От всеки по малко?
Йорданка
tenderlilac
@feronia да, но дотогава имаш МЕН, а аз съм по-страшна и от учебник по физика, защото аз съм НЯКОЛКО учебника по физика ;d;d
Паола
Paola
@patblansh .., защото?
rups
@skypecheck не оналйн де, ами десктоп програма, защото съм далеч от мисълта да държа лична информация онлайн :)
Николай
skypecheck
@venom Ако това ще те успокои и на мен не ми е ден днес. Просто отврат. Няма да казвам , че не може да е по-зле , защото винаги може ;)
Георги Цветанов
t0m3kk
@mkBooOO точно за това влизам в болница... за да извадят гнойта, защото имам пълно засенчване от дясната страна на синосите... прави се с пунктура :]
Аспарух К.
1260442634405977.jpg acnapyx
... защото изглежда като същинска вечност! http://is.gd/5hKqQ
Аспарух К.
acnapyx
Защо роклята на булката е бяла? Защото това е стандартния цвят на новата битова техника. #простотии
Георги Цветанов
t0m3kk
@notexist какво даваш?! внимавай, защото съм алчен буклук! на дявола внук! :D:D
Ally
alish
@schizophrenia защото защото... не знам. напоследък ме натъжава. защото когато го чета пърхам... прекалено много. не го бях чела от отдавна но тези дни...
rups
@mitternacht Да беее, сигурно.. нямаш го защото звяра не живее у вас
Георги Цветанов
t0m3kk
...сменят в понеделник, защото тогава ще ми излязат изследванията, просто перфектно... тея хора не ме питат имам ли пари, нямам ли... само викат "ДАЙ"...
Георги Цветанов
t0m3kk
@rups заека не е мой, за да го снимам аз... аз просто го купих и подарих на братовчедка ми... и съм му кръстник, защото ми е адаш :]
Страница: 177 178 179 180 181

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата