ZzZaPyr
Владея това наистина тъпо нещо, нарича се мислене. И не съм много добър българин защото обичам да имам собствено мнение.
Millita
и после защо момичетата харесвали лоши момчета ... защото като се държат мило поне знаеш, че не е ПРОСТО ОТ УВАЖЕНИЕЕЕ!!! :@ :@ :@
leader
В замунда има ли цялата версия на Linage II ? Защото не съм навътре с играта пък не знам кое е пачове и.т.н.
Principessa
@n3mo защото не си изпълнява съпружеските НЕзадължения, а именно - да сложи мой банер в блога си където аз реша хахахах
mitternacht
хъм.... що не взема да стана един модел... манекен.... само дано покрай тия среди няма налитащи меки китки, защото после ще има потрошени китки...
Blaga
Истинското приятелство няма щастлив край, защото то е безкрайно