Търсене на постове: #Защото

Overdose
@n3mo защото е нормално да си тъп?
Радослав
Soul4o
Деа, ще се науча да кодвам на асемблер, само и само защото искам да си направя робот xX
Ruslan Trad
Sham
@Overdose защото повечето момичета попадат на тъпи мъже
Стефан Митев
Rx-Ende
@Drake За снимката от БлизКон ли става дума? Защото съм почти сигурен, че са лещи xD Все пак е снимка от Live Feed-a на Gamespot от събитието :)
Георги Костадинов
Forsi
#Nokia 5800 Супер,протекторите ми пристигнаха,но ще ги сложа по-късно,защото в момента цъкам :P
Иван Савков
sandprince
@n3mo защото така искам :D
Мишо
muiiio
@Forsi Не, имам си посредствена заплата. А и напоследък само с това се занимавам - загрозявам неща, защото някой така е решил. И сега от това ме цепи глава!
Иво Станков
stankoff
@svil4ok Предполагам, че по Eurosport ще го дават на живо, защото винаги до сега са го правили, но го няма в програмата. Остава да чакаме. 18:45.
Преслав Панайотов
pisio
@R3sp3k7 Дано някой ти каже поне едно "ЕВАЛА" , защото хората са супер не благодарни.
patblansh
@sandprince няма как да съм отгоре, защото няма такава фирмена политика, където почнеш там оставаш...и евно шефа е решил че е мн мотивиращо да ми ореже заплатат
Надя
samotnata
@svejo Преди известно време се заканиха да съдят кмета ни, защото билетите в градкият транспорт били прекалено евтини и питам за развитие ?
Millita
Millita
@NetCutter е аз по принцип го мисля, нооо ако бях го казала щеше да е защото е изпросено ... и въпреки тва ми е тъпо :/
Йордан Яламов
Yalamov
@miro91 което само по себе си е отвратително, защото изисква използване на стилус, който пък драска екрана.
Радослав
Soul4o
Атина гори, защото ревнив албанец е запалил момата си и тя горяща се е скрила в храстите !? What The Fuck !??!
Блага Иванова
Blaga
@schizophrenia и дъщеря ми иска мармозетка. Веднъж цял месец не говори на баща си, защото и беше обещал, а не и донесе, въпреки, че е имал възможност...
Страница: 215 216 217 218 219

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата