Overdose
@n3mo защото е нормално да си тъп?
Soul4o
Деа, ще се науча да кодвам на асемблер, само и само защото искам да си направя робот xX
Soul4o
Атина гори, защото ревнив албанец е запалил момата си и тя горяща се е скрила в храстите !? What The Fuck !??!