bot23
[bgblogs] Полицията се оплака отново, че не можела да следи отвлечените защото нямала достъп в реално време до трафичните данни (via Блогът на Делян Делчев) htt
hippers
Ревах два пъти днес и не ме е срам, защото си заслужаваше. Първият път - когато слушах тази песен...
KOx2
Седя тука и се чудя ... защо подяволите така искам да се нашльокам съботата? Защото като прекаля с рома след като съм прекалил с бирата се чувствам като ...
Trinity
Днес в обедната почивка ще обикалям по разни държавни учреждения и ще оправям бумащини. Сложила съм си и маратонки, защото няма начин да не ме разкарват.