Търсене на постове: #Защото

The Bot
bot23
[bgblogs] Полицията се оплака отново, че не можела да следи отвлечените защото нямала достъп в реално време до трафичните данни (via Блогът на Делян Делчев) htt
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@nplus - Аз пък най-обичам client-side. Там трябва да си перфектен, защото реално то се вижда :)
Stelian Atanassov
stat1973
Това местенце нещо съм го позабравил... Вероятно защото не е привично като ICQ/Skype/Поща :)
Denis Zhekov
Snooby
@sandprince може би защото url-лите не могат да започват с долна черта ;)
Стефан Митев
Rx-Ende
@schizophrenia What's this? In the sky! It's a bird! It's a plane! No, it's SUPER STEFCHO *разбива се пред теб, защото е още начинаещ летец* :*
Костадин Костов
hippers
Ревах два пъти днес и не ме е срам, защото си заслужаваше. Първият път - когато слушах тази песен...
Георги Костадинов
Forsi
@eyankulov ";(...)Мисля, че синът ни е изплашен, защото е научил няколко пози от стареца си, но ще му мине." :D :D :D
Леприкон
ZzZaPyr
@lpetrov междудругото в кой от двата дни ти е презентацията на p2p защото май ще дойда ама само за вторият ден :?
Бранимир Бонев
bbonev
@Forsi моделирането в 3ds 2010, рендъринга в 3ds 2009, защото още няма v-ray за 2010ката. А инструментите за моделиране са класа над старата версия.
Denis Zhekov
Snooby
@aftercollabz защото...
Георги Костадинов
Forsi
@FeelTheFear и аз така си казах и видях резултата,ама не ми пука,защото музиката не е предмет :D :D следващия път ще се заредя с пищови
KOx2
Седя тука и се чудя ... защо подяволите така искам да се нашльокам съботата? Защото като прекаля с рома след като съм прекалил с бирата се чувствам като ...
Trinity
Днес в обедната почивка ще обикалям по разни държавни учреждения и ще оправям бумащини. Сложила съм си и маратонки, защото няма начин да не ме разкарват.
Страница: 251 252 253 254 255

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата