Търсене на постове: #Защото

Георги
FeelTheFear
@h4ckY Аха ясно, иначе ако не ти харе4сва ще правя друг, защото на мен мн не ми допадна ;)
Георги
FeelTheFear
@h4ckY Бате я пиши малко директни да ми кажеш там това дето не ти бе харесало, или ако искаш остави ще помисля още, защото нямам идеи точно затова в момента ;)
KOx2
@blacksnoopy тази вечер я помня защото стана една обърквация тогава в графика :D закъсняваха и подраняваха с цял час :D
Snoopy
blacksnoopy
@KOx2 защото нали сега въртяхме часовниците с един час
Георги
FeelTheFear
@lpetrov Ами т.е. ( защото сме в България ) няма да търсят дизайнер, значи да не се надявам на пари :D
Любомир Петров
lpetrov
@FeelTheFear също ще предложим и афилиейт маркетинг, което е хубаво защото ще гарантира постоянни месечни приходи за всички дизайнери и прочие
Любомир Петров
lpetrov
@ladyjoana кога точно, защото...аз конкретно си тръгвам веднага след последната лекция (а аз съм предпоследна :D)
Любомир Петров
lpetrov
@FeelTheFear @aftercollabz @NjoYko @Snooby @ZzZaPyr питам, защото ще правя презентация на P2P относно ел. търговия и исках да намеря хора с общи интереси :)
Георги
1239393228647679.png FeelTheFear
@Hristoff Нещо от тоя вид, ама сега не съм теглил четки, защото иам малко работа, да си направя флаш интро за сайта :)
Леприкон
ZzZaPyr
Утре най-вероятно (защото в момента очите ми изгарят) ще напиша няколко реда за конференцията ;)
Александър Христов
Hristoff
@FeelTheFear ще чакам, а за сега чао от мен защото ще се прибирам към нас :)
Favit Team
favit
Марто Христов говори готини неща за връзки, защото всичко в този живот са връзки сине майчин :)
Теодор Георгиев
tedo92
Купих си новия брой на .net, защото този, който трябваше да ми дойде по пощата някой си го е приджобил...
Мартин
MARFI
Значи ми е любимата дума във всяка една презентация :) Следват "затова защото", "тъй като" и разбира се "значи" без з > "начи" :)
KOx2
@favit питам защото не знам и не разбирам ... извинявам се за което
Страница: 253 254 255 256 257

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата