stankoff
Някой знае ли, ако ползвам интернет на телефона при включен WiFi + GPRS/WAP през кое ще минава трафика? Защото WAP ще ми увеличи и сметката
YanaMitseva
"Не се лекувай по книга,защото може да умреш от печатна грешка!!!" Марк Твен (ммммм, умно!)
eyankulov
Баба Марта е тъжна, защото Февруари е къс, а Април- мек.
leonartis
Покрай "второто откриване на първата изложба" се видяхме с Атанаска и Юлияна (няма да уточнявам кои, защото бяха излезли в работво време, хехе).
clever
Мисля, че трябва да се направи нов уеб сайт на Белоградчишките скали, най- малкото защото се изкачиха толкова на високо в класациите на new7wonders...
http://smalime.com/9y2wvz