petersvp
@JoKs хаха мързеланин. Мен пък ме мързи да пиша ВАЛИДЕН HTML! И никога няма да си играя да пиша валиден такъв защото като го напиша напълно....
podmatrix
Бах нещо не ми върви напоследък. Ся класната пък иска да говори с баща ми, защото съм писал на един документ за хижа, че пуша и пия редовно и това било проблем.
dandelion
Превод с google translate: Луд, луд, луд, защото си бебе. Какво мога да направя, скъпа Чувствам се като цвят синьо ...
MusicIdol
Саня Никулич: Знам, че ще има страхотно шоу, защото има страхотни таланти
http://musicidol.btv.bg/bg/news/view/79
Soul4o
@JoKs мне. Точки ми трябваха, защото исках да разгледам на какъв принцип работи флаша с 10-те въпроса :]