rhea
2 часа се прибирам от Студентски град, заради проклетия мач. И сега съм си у нас,защото от Хемус до попа вървя пеша!
rhea
Ауу, кеф на кутийки. Усях да се интегрирам в старите си дънки, които от има - няма 6 месеца не носих, защото ми бяха отеснели. Суета на суетите, всичко е суета.
Bulgarism
Зъболекарката ми има зъб , защото и вързах тенекия на жената ... ми забравих, че имам час какво да направя...сега ще има "Отмъщението на зъболекаря 2" I'm dead.