Търсене на постове: #Защото

Ив
rhea
2 часа се прибирам от Студентски град, заради проклетия мач. И сега съм си у нас,защото от Хемус до попа вървя пеша!
Боряна
bnenova
@Dr1nata вече не съм бясна :) много бяха причините за "беса ми".ако почна да изреждам, ще ти досадя :) иначе искам да бягам, защото ми е малко скучно напоследък
Ив
rhea
Ауу, кеф на кутийки. Усях да се интегрирам в старите си дънки, които от има - няма 6 месеца не носих, защото ми бяха отеснели. Суета на суетите, всичко е суета.
Ели
Po3u
Всичко около мен стана толкова тихо:) И не смея да си тръгна, защото имам чувството че ще стане интересно:)
Александър
aftercollabz
@Sham Аз съм сега малко в застой с играта, защото се занимавам с един куп проекти и почти не ми остава време.Иначе би трябвало да има разни новотийки вече.
Петър Илиев
pesho
@mrbones, тоя пост сега ще ти излезе там в табчето с кльомбата и името ти, защото те споменавам :) enjoy
Александър
aftercollabz
Айде добро утро най-накрая от мен.Включвам се от средата на седмицата защото имах проблеми с интернета.И така, приятен ден на всички. :)
NED
Bulgarism
Зъболекарката ми има зъб , защото и вързах тенекия на жената ... ми забравих, че имам час какво да направя...сега ще има "Отмъщението на зъболекаря 2" I'm dead.
Станимир (СтанКу)
guardian-now
@NetCutter питам защото преди и аз писах там.След като не почнаха да ми трият авторските уроци и други потребители да ги пускат като техни :( (узера ми там е sk
Михаелина Лилова
Mihaelina
@man0l аз кецовете ги харесвам не защото са модерни, а защото са невероятно удобни, все едно си без обувки :) Откакто си взех 1-те кецове се родих ;)
svejo.net
svejo
@tippopo ами какво да ти кажа :) нямаш защото такива като нас и @pesho се съдират да подържат тази гадост... IE7 ни прави далеч по-лесен живота
Drъnata
Dr1nata
@Soul4o А,много правинло!И защото...абе мъжете знаят защо
Русланчо
NiDaBa
Защото съществуват магазини за да купиш още! :D :D :D
Радослав
Soul4o
@Dr1nata, защото е много вкусна и неустоима :}
Дацко Маринов
NjoYko
@9teen8t9 Каква ти е новата китара :P Защото и аз се занимавам с музика и свиря в група : ) нищо особено, обикновена училищна група : )
Страница: 325 326 327 328 329

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата