velial
И какво ставам рано с една единствена цел,тръгвам да извършвам задачата и хоооп немога,защо,защото главното,което ми трябва го няма!!!
maiova
хмм определено на моменти се чувствам ацки ограничена, защото си нямам село..
hippers
Сега пържа картофи, защото очевидно няма кой друг да се погрижи за семейната вечеря.
velial
леле будна съм от 9 часа и още съм по пижама..защо ми защото като седнах да играя и забравих да стана,докато не ме дисконектна от сървъра хахах
Mariyan
@NIKO, аз мога да си направя всеки ден празник. Хората ги има, настроението може да се получи. Днес не е ден за почивка защото е Четвъртък и да тъпо е!!
RuuL
безумно много ме мързи да стана да затворя прозореца защото ми е студено !!!!