Търсене на постове: #Защото

GaN
_GaN_
@Enchanted Хахахаха, не си се уплашила, защото не е на фокус ;)
velial
И какво ставам рано с една единствена цел,тръгвам да извършвам задачата и хоооп немога,защо,защото главното,което ми трябва го няма!!!
Ив
rhea
Станах в 8. Чудо на чудесата и сега се чувствам супер, защото два дни се отдадох на малките благинки в живота. ;) Беше супер.
Мария Иванова
maiova
хмм определено на моменти се чувствам ацки ограничена, защото си нямам село..
Mariyan
"Къде ми е главата?!" - Ох беше тежка нощ, но сега е ден за сериозни работи, защото в неделя винаги трябва да се работи!:D
Костадин Костов
hippers
Сега пържа картофи, защото очевидно няма кой друг да се погрижи за семейната вечеря.
velial
леле будна съм от 9 часа и още съм по пижама..защо ми защото като седнах да играя и забравих да стана,докато не ме дисконектна от сървъра хахах
Mariyan
Омръзна ми, когато искат помощ да ми се подмазват, защото много ясно, че човек, който пише с теб на 2 месеца веднъж не му пука за теб, а просто иска помощ... :)
Mariyan
Добро утро! Мисля да си изпия кафето и да поработя малко, защото цялата ваканция само мързелувам..а колко неща за учене ме чакат .. пффф :)
Mariyan
@lazyfactory ето тук съм качил само три направих, защото ме мързеше то още ме мързи да пробвам другите методи. Ако се интересуваш да ти дам и линк за сайта?!
http://www.mariyantomov.com/public/images/kecove/
Mariyan
Защо нямаме Министерство на океаните, защото нямаме океан. Ами тогава защо имаме Министерство на правосъдието?! :D
NED
Bulgarism
Днес за пореден път плюя на правната ни система. Придявили някакви неправдиви искове ... и то защо ,защото ищецът е полицай.Смешко :D май, май ще го изритват .
Mariyan
@NIKO, аз мога да си направя всеки ден празник. Хората ги има, настроението може да се получи. Днес не е ден за почивка защото е Четвъртък и да тъпо е!!
bellboy
много интересен саит поздрави на webasterite. доколкото разбирам тва е нещо като мега чат :),а може и да греша защото сега ставам и още сам надут :)
RuuL
безумно много ме мързи да стана да затворя прозореца защото ми е студено !!!!
Страница: 323 324 325 326 327

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата