tedo92
Чуденка: мога ли да си седна на гъза и да напиша един тъп статичен сайт, без да го заебавам при първия по-сериозен блокаж?.. Е*аси.
dandelion
Някой да ми спре нета, моля, че дисертацията още не е намерила начин да се напише сама... Ако ме видите онлайн до 21ви Юни ми се карайте!!!
podmatrix
Student Designs Eco-friendly Packaging for Coke Products
http://adf.ly/1mEwC
ZzZaPyr
Photoshop Ninja to noob вече и с youtube канал за най-верните си фенове
http://www.youtube.com/user/ZzZaPyr
nemesys
BDZ nikoga ne zakysnqvat...chasovnicite vi ne sa tochni.
Ethernet
Получил съм 3 дни предупреждение Zamunda, защо? Защото в един от торентите на Duke Nukem попитах какво ще има стане ако не качват по 82736 един и същ торент.
http://zamunda.net/details.php?id=266906&page=0&comments=1#startcomments
ZzZaPyr
Втори стъпки в photoshop. Втора серия от уроците "Photoshop Ninja to noob". Заклевам се че без да искам си обърках името!
http://www.screenr.com/vR8s
Нищо особено. Нещо като личен. По-скоро, за да изпробвам някакви неща, които се (опитвам да) уча, ама поне да го докарам до край пък..
Jun 14 2011, 21:25