Търсене на постове: #НАП

Теодор Георгиев
tedo92
Чуденка: мога ли да си седна на гъза и да напиша един тъп статичен сайт, без да го заебавам при първия по-сериозен блокаж?.. Е*аси.
В. Сотиров
14062011460.jpg sown
Кафето го преполових <3
patblansh
а как гадно свъши 9 епизод, направо ме доядя че го гледах!
Симона
simsy
е, все пак успях да напиша малко. Върви бавно, но поне върви :)
Симона
simsy
тъкмо, ама тъъъкмо, да почна да си пиша курсовата работа иииии *skype звук* :D като видях и от кого е съобщението и край :D
Мирослав Петров
242_big_thumb.jpg miro91
Няхахаха пернишко суши хаха
http://www.zarezil.com/image/265de54eef5036785b02cbabfea41c...e3ba
semprom
За две седмици трябва да направим робот който да мине сам един лабиринт. xxx :P :) ЯКО!
Еми Окснитси
dandelion
Някой да ми спре нета, моля, че дисертацията още не е намерила начин да се напише сама... Ако ме видите онлайн до 21ви Юни ми се карайте!!!
Мартин Маринов
1.png podmatrix
Student Designs Eco-friendly Packaging for Coke Products
http://adf.ly/1mEwC
Наси
nveselinov
Имам видео 4 гб,което трябва да го нарежа на 4 части по 1GB. И да го конвентирам в mp4(Full HD)формат без загуба на качестово!С коя програма да го направя?
Леприкон
ZzZaPyr
Photoshop Ninja to noob вече и с youtube канал за най-верните си фенове
http://www.youtube.com/user/ZzZaPyr
nemesys
BDZ nikoga ne zakysnqvat...chasovnicite vi ne sa tochni.
Нико Митов
Ethernet
Получил съм 3 дни предупреждение Zamunda, защо? Защото в един от торентите на Duke Nukem попитах какво ще има стане ако не качват по 82736 един и същ торент.
http://zamunda.net/details.php?id=266906&page=0&comments=1#startcomments
Стефан Митев
Rx-Ende
Направих промени по single страницата за битове. Смятам още неща да променя, но за сега това :)
http://bits.rx-ende.com/2011/interrupted/
Леприкон
ZzZaPyr
Втори стъпки в photoshop. Втора серия от уроците "Photoshop Ninja to noob". Заклевам се че без да искам си обърках името!
http://www.screenr.com/vR8s
Страница: 260 261 262 263 264

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата