ZzZaPyr
Първи стъпки в Photoshop. Всички прилики с реални уроци, лица и събития са абсолютно случайни (освен Владо)
http://www.screenr.com/km8s
joronedelchev
Преди месец написах, че Симеон би бил най-добрият кандидат-президент на ГЕРБ. Днес прогнозата ми вече не изглежда чак толкова ексцентрична.
http://www.georginedelchev.com/2011/05/blog-post_3624.html
NjoYko
Колко често правим подаръци на любимите си хора? Винаги ли успяваме да намерим подходящите думи, с които да опишем чувствата, които напират в нас?
http://pojelaniq-za-rojden-den.mymall.bg/2011-06/поздравление-в-стих-...ден/
svil4ok
Ей на това му викам аз организиран desktop
blacksnoopy
Като влезна в сайта на КАТ ми става лошо
http://www.kat.mvr.bg/
sandprince
загледах се в едни скриншоти на туриста от 2005 година и ме изби на спомени. видях един от най-първите си сайтове.. правени на MS Frontpage..
Sandeto
Каквото и да направа или да кажа,винаги съм ядосана....как се получава....по какъвто и начин да го кажа да звучи така,че да съм ядосана.... ?????
това е момента нещата да бъдат казани и всичко да приключва
Jun 12 2011, 23:19@PredatorX, мхм, разбирам. после хейтчатове ще бъдат лайквани... т.е. хейтвани, и най-хейтвания хейтчат ще бъде постнат в Top Hate of the Month Chart.
Jun 12 2011, 23:21мен ми е скучно откакто твоя туториал свърши

Jun 12 2011, 23:21цици ?!?!? къде бе ...мамка ви не се шегувайте с циците!!
Jun 13 2011, 00:40Савков ходи на срещите на едно23, понеже знае, че никой не би го натупал, щото цялата photoshop гилдия ще отмъщава за него.
Jun 13 2011, 12:18