aviatrix
като не ме искат в сащ ... отивам в пловдиво ;P
ReXTaN
Много кофти работа е когато оставите всичката работа на последния момент, как могат да направят изпита във вторник ..
svil4ok
Харесват ми нововъденията и промени в iOS 5
http://www.apple.com/ios/ios5/
sown
Следващата седмица имам 3 изпита, а грам не съм пипвал нищо..
Ourz
Абе как два ефекта на един click() в jQuery да се извършат един след друг? Некъв слийп нещо ...
lyubaca
...всеки шут отзад е крачка напред!
viktorkoichew
Трябва ми помощ на EXCEL за една формула. Ако сумата от няколко колони е по-малка от дадена цифра, разликата да се извади трета колона.. Пишете на лично ;p
notexist
Проучване: Колко от вас, мъже, не се интересувате от мачове?
joronedelchev
Ако не броим Apple-маниаците, учудвам се, че всички останали използват като основен браузър нещо различно от Chrome.
Хубава работа..
Jun 07 2011, 19:51шегувам се, вие няма ли да дойдете да представите някой път jump.bg
Jun 07 2011, 19:54Младички сме още. Да изградим поне на 80% от това, което можем и после ще го представим
Jun 07 2011, 20:01Е то сега сте за Demo Day, като го развиете дотолкова ще сте за лектори на конференция
Jun 07 2011, 20:02Имаш право
Jun 07 2011, 20:03