Прав си, никога не съм играла. Стрелях на посоки
CS е като Call Of Duty! Напън = килове помня как в повечето сървъри топ играчите имаха по 20 процента accuracy.
20%-30% е нормално. Не може да имаш голямо accuracy, освен ако не играеш с AWP.
В някой от сървърите с кънчо се смяхме защото имаха по 2-3
apf... 2-3 Те по-добре да вземат една тежка и да тръгват на ръж... по-голям шанс за успех
А ти що си в интернет сега и браузваш, а не си отворил речника, а мани мани и аз искам да направя поне 2 превода ама....
а коя е тая зелената програмка?
бит торент
3 години = 36 месеца, клипа е 60 секунди... значи 60/36 ~ 1,6 = Месец, две седмици и половина на секунда... значи за 3 месеца и 1 седмица си перфе @dilana
Ужас, 3 месеца, само като гледам реакциите в ти си туба....
гледай тоя линк от тубата дет' го пуснах... тая бабка направо ме разцепи от смях
аз ли съм сбъркана?
всеки трябва да го гледа това. Променя те за цял живот и вече нищо не е същото
Временно е, просто не остана време да се направи, но тези дни ще го пуснем
Готов е
Хаха и аз се смях на това
тоя епизод беше брутален е, човек... направо
бой като за последно
още един остана
true, true, true // кофти за бригадата : , ноо наистина има хора, които са си самички и не е оферта.. :| ;д
Аз за това казах всяко нещо с времето си ;P Много искрено и лично станахме май
в този сайт май повечето хора са самички.... което е тъжно де, но това някак поне малко помага хората да са много добри пичове но това е дълга тема
Mhmm
мйеа..
забравих да напиша и мерси
eahhaehae
яко!
благодаря дууд ;D
Аз ще има дълги години да го правя тва хеахеха
fuck, защо на мен не ми правят такива подаръци :/
и на теб ще направя
много хубава снимка, евала
време беше някой да коментира и самата снимка
а момчето от снимката е от бившия ми клас супер снимка
Строителния ли?
не, по-рано до 7-ми клас още