krlkirilov
RT @stan_bb: "МВР събрало 6,5 млн. лв. дарения за три месеца" <= Само да не си помислите, че хората направили тези дарения очакват не ...
sandprince
Егати feedbackа получих: "Този дизайн е изключително професионално изработен според нас. Но не е по наш стил." Все едно е взет от някой кошмар който съм сънувал
sandprince
скоро не съм писал депресантска статия в блога...
Sinbg
Ако ти предстои напрегнат ден в работата или важно събитие вечерта, предлагаме няколко трика за по-траен грим, които ще бъдат в помощ на всяка дама:
http://sin.bg/polezni-saveti-kak-grimat-ni-da-trae-po-dalgo
helperOK
плана за утрешния ми ден: като изляза от затвора, отивам в МВР и после да си платя "удоволствията" в НАП! Е, нема да умра от скука, май?
ти пък къде я намери тая температура?!
May 26 2011, 22:27от късни нощни разходки на гребната по къс ръкав. и пиех бира бтв ;Д
May 26 2011, 22:29завиждам тииии... не съм ходила там от сто години
May 26 2011, 22:31правете група...аз тъкмо се връщам от бира иначе можеше
May 26 2011, 22:39аз ли да правя групата - не съм добър с имената
May 26 2011, 22:54