sown
Прекарах два уникално, хубави дни в комплекс "Черни Връх" с колежки! Направих много снимки и съм доволен от себе си :-)
gg04
Екипният обяд почти се получи добре. Някакви селяндури направиха скандал и разреваха сервитьорката. Стана ми мъчно за момичето.
BurnX
Френските психолози, които дълги години изследват отношенията между любовните двойки, направиха списък с изречения, които предизвикват караница.
http://www.izvestni.info/2011/05/blog-post_8905.html
EmptyStreet
Олеееей! Утре изпращаме 12 клас. Да си призная - малко ми е мъчно и странно...
yuliyan
БГ МИТНИЦИ - част първа. Жалко, че нямам блог, интересна история за споделяне е... предстои ми 2ра част в четвъртък :/
Matsuno
Текста на песента Да го направим на Димана, последно добавени текстове Димана - Да го направим, Азис - Гадна порода... Текстовете са при нас ;-)
http://www.mp3-text.com/dimana-da-go-napravim-text-942.html
nzhul
Оф някой знае ли на windows 7 как мога да махна гадното превю когато давам alt+tab. То не е preview ами направо ми зарежда прозореца без да ме чака да пусна таб
Snik4er
Висшето не е задължително.
Sinbg
Днес все по-често срещаме по-възрасти дами с млади момченца. За т. нар. къгури, научаваме не само от сериала „Агнешко”, но и направо от червения килим.
http://sin.bg/top-10-na-izvetstnite-jeni-kugari